Alaçatı Çeşme / İZMİR
+90 530 655 9689
osman@canikogluinsaat.com

Hakkımızda

Her Türlü İnşaat Taahhüt Turizm Faaliyetleri

Canikoğlu İnşaat Hakkında:

İnşaat Taahhüt ve Turizm alanında faaliyetlerine devam eden Canikoğlu İnşaat firması, 2006 yılından itibaren sizlere hizmet vermektedir

Canikoğlu İnşaat  Yapı - Her Türlü İnşaat Taahhüt Dekorasyon İç Dış Mimarlık FaaliyetleriKuruluşundan bu yana İzmir başta olmak üzere faaliyetlerini sürdüren Canikoğlu İnşaat, İzmir, ilçeleri ve yakın çevre iller ile birlikte Türkiye genelinde hizmetlerini sürdürmektedir. İşletme faaliyet ve hizmetlerine erişim için hem çevrim dışı hemde çevrimiçi her zaman ulaşabilirsiniz.

Vizyonumuz: Profesyonel anlamda uzman ekiplerinin yanı sıra en üst düzey teknolojik ekipmanlarla faaliyetlerini sürdüren Canikoğlu İnşaat, taahhüt hizmetleri alanında teknolojiyi takip ederek ve yeniliklere açık yapısıyla kendini sürekli geliştiren kurumsal bir kimlik organizasyonuna sahiptir. Kuruluşundan günümüze kadar geçen süre zarfında her türlü inşaat, taahhüt ve turizm sektöründe alanında öncü lider bir firma özelliğini sürekli korumuştur.
Canikoğlu inşaatın en temel gayesi insanlığa ve doğaya uygun olacak şekilde kaliteli barınma imkânları oluşturmaktır.

Misyonumuz: Sektörünün öncüsü olan CANİKOĞLU İNŞAAT, yapmış olduğu yüzlerce işlerin yanı sıra çözüm ortaklı birlikte hareket ettiği firmaların duyduğu güvenin yanı sıra  yeniden çalışma arzuları içerisinde olmaları, Canikoğlu İnşaat için en büyük gurur kaynağı olmuştur: Güven ilişkisi üzerine daima pozitif bir ivmeyle her geçen gün büyümeye devam etmektedir.

Canikoğlu-İnşaat

Canikoğlu İnşaat:- İnşaat taahhüt ve turizm alanındaki sektörün öncüsü

canikogluinsaat.com